Роз’яснення пенсійного законодавства жителям села Новотроїцьке

04.07.2019 в 14:24

03 липня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1  Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Новотроїцькій сільській раді.

Під час прийому, фахівець Фонду надала пояснення щодо новацій в пенсійному законодавстві, поінформувала присутніх про липневий перерахунок у зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік» та розповіла про умови призначення пенсії багатодітним матерям, особам з інвалідністю.

Олена Карабанова нагадала громадянам про широкий спектр послуг, які можна отримати в дистанційному режимі за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, зокрема, про можливість контролювати свою заробітну плату, з якої сплачені страхові внески, розмір та основні складові пенсійної виплати, дізнатися графік прийому спеціалістів, та отримати всю необхідну нормативно-довідкову інформацію.