У Покровському районі здійснюються заходи, спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я

25.02.2019 в 14:26

З метою формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, для підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, у селі Новоолександрівка Покровського району Донецької області реалізується проект будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з житлом для  1-2 лікарів.

Даний проект реалізується за рахунок субвенції з державного бюджету та спів фінансування  з районного бюджету.

Нова амбулаторія відповідатиме всім вимогам щодо надання якісної та своєчасної медичної допомоги мешканцям району, буде оснащена сучасним медичним обладнанням та устаткуванням, технічними та інформаційно-програмними засобами для функціонування електронної системи охорони здоров’я та телемедицини, забезпечена широкосмуговим доступом до мережі Інтернет.

Наразі ведуться будівельні роботи, завершення яких передбачається до кінця весни поточного року.