У Покровському районі завершились планові навчання територіальної оборони

01.10.2021 в 16:30

Голова Покровської районної державної адміністрації Андрій Бондаренко разом із заступником голови Володимиром Колосовим прийняли участь в урочистому нагороджені військовослужбовців, які пройшли навчання територіальної оборони. Молоді, активні та відважні хлопці та дівчата за цей проміжок часу дізнались багато нового та необхідного для захисту рідної землі.

“Збори, я вважаю, проведено на високому рівні. Найголовніше, що втрат в нас немає і надзвичайних подій не трапилось. Ми зробимо все, щоб повернути якнайшвидше мир у нащі домівки і щоб спокій громадян був повернутий”- зазначив голова Андрій Бондаренко.

В ході навчання пройшло засідання штабу аби показати, як потрібно реагувати усім силовим структурам району у разі надзвичайної ситуації.

“Ви бійці  територіальної оборони, захисники нашої Держави, нашої родини, нашого району” – зазначив Ігор Валяєв-військовий комісар у своєму зверненні до військовослужбовців.

З 1 січня 2022 року вступить в силу закон про територіальну оборону – це новий підрозділ Збройних Сил України.