[bvi]
  • Українська
  • English

Тримаємо дистанцію      

10.04.2020 в 15:21

Спливає вже четвертий тиждень карантину, і всі ми відчуваємо, як змінився світ. Звичайно, що обмежувальні заходи, зокрема відсутність транспортного сполучення та вимога самоізоляції відіграють значну роль у формуванні ринку праці. Наразі значна кількість роботодавців призупинила діяльність, відповідно зменшилась кількість вакансій. Але фахівці відділу рекрутингу Покровського міського центру зайнятості Донецької області прийняли виклик і сприймають цей непростий час  як привід для закріплення партнерських відносин з роботодавцями.

Ми працюємо, ми постійно на зв’язку: в телефонному режимі, на Skype, Viber, Facebook. Ми маємо бути на крок попереду і формуємо план дій не тільки під час карантину, а й після того, як  він закінчиться, і всі ми повернемося до своїх повсякденних справ та обов’язків.

Пошукачам роботи нагадуємо про наші електронні сервіси, зокрема Google-мапу вакансій, що дозволяє дистанційно переглядати вакансії від роботодавців міста. Надіславши елекронне експрес-резюме, ви націлите рекрутерів на підбір роботи згідно ваших побажань.

Налаштовуємось на  позитивний результат і залишаємось на зв’язку.

      За більш детальною інформацією звертатись до відділу рекрутингу Покровського міського центру зайнятості Донецької області: (06239) 2-42-34

Для заповнення електронного «ЕКСПРЕС-РЕЗЮМЕ» переходьте за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiBLXOWX7yaI9TIlU0flctgryjL7vTN-YoGB8Xty_lYBt_cw/viewform

або надсилайте резюме за електроною адресою: pokr_rekrut@donocz.gov.ua

print