Тренінг “Діалоговий підхід задля безпеки в громаді”

08.10.2021 в 15:59

Представники Покровської райдержадміністрації прийняли участь в тренінгу “Діалоговий підхід задля безпеки в громаді” 08 жовтня 2021 року начальник відділу інформаційного забезпечення, цифрового розвитку та комунікації громадськістю Лариса Федорціва, начальник відділу та головний спеціаліст управління соціального захисту райдержадміністрації Марина Волошина та Олена Федішина прийняли участь в програмному заході “Діалоговий підхід задля безпеки в громаді” в рамках проекту “Створення Діалогової платформи на базі Покровського районного управління поліції з доступом людей з інвалідністю за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Захід відбувся в приміщенні Покровської центральної бібліотеки. Мета заходу: Ознайомлення учасників з практикою діалогового підходу, орієнтоцією на діалог у національних стратегіях, поняттям “фасилітованого діалогу”, обговорення використання методу у громаді, в тому числі і у визначенні потреб людей з інвалідністю, отримання практичних навичок ведення діалогу.