[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Таємниці майстерності вибору майбутньої професії

24.09.2021 в 9:17

22 вересня фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели виїзний профорієнтаційний захід для учнів 8-11 класів Гришинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Покровської міської ради Донецької області.

Метою заходу було формування у учнівської молоді відповідального відношення до професійного самовизначення з урахуванням власних побажань, можливостей та особливостей ринку праці.

Старшокласникам роповіли про критерії та формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба», ознайомили з актуальним «Барометром професій». Учні дізналися про стан ринку праці, затребувані спеціальності й можливості побудови власної кар’єри, проаналізували  всі фактори, що заважають правильному вибору майбутньої професії.

Профдіагностичне тестування школярів на виявлення провідної сфери діяльності дозволило юнакам визначити свої професійні здібності і схильності та окреслити пріоритетні напрями вибору  майбутньої професії.

Наприкінці заходу старшокласникам розповіли про платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, платформу «Моя професія: консультаційна мережа» та допомогли завантажити корисний онлайн додаток від служби зайнятості «Центр професійної орієнтації».

Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть учням сільських шкіл зорієнтуватися у великому світі різноманітних професій та не помилитися під час обрання кар’єрного шляху.

Педагогічному колективу Гришинського ЗЗСО дякуємо за співпрацю та чекаємо на нові профорієнтаційні зустрічі!

Мешканці громади також мали змогу отримати консультації щодо можливостей працевлаштування, отримання нової професії за направленням служби зайнятості, в тому числі дуальної форми навчання, а також можливості започаткування власної справи.

print