Спортсмени Покровського району – призери обласних змагань

24.12.2018 в 12:08

В Покровському районі культивується багато видів спорту , але одним із улюблених є настільний теніс.

15 грудня 2018 року в м. Покровськ пройшов чемпіонат Донецької області з тенісу настільного. До складу команди Покровського району увійшли спортсмени з смт. Гродівка та с. Сергіївка. За результатами змагань в групі 2004-2006 р.н. серед дівчат друге посіла Васильєва Аліна, третє місце дісталось Червінчак Валерії, вони ж стали і срібними призерами в парному розряді. Серед хлопців Овчаров Денис зайняв третє місце, а в парному заліку Овчаров Денис і Овсепян Артур стали бронзовими призерами. Всі вони тренуються в секції з настільного тенісу Дитячо-юнацької спортивної школи Покровського району у тренера викладача Пономаренка Олексія Івановича. В 2018 році його вихованці ставали призерами десяти спортивних змагань обласного та всеукраїнського рівнів. Пономаренко О.І. за результатом рейтингу став одним із кращих тренерів району. Вітаємо тренера та його вихованців з високим рівнем підготовки та успішним виступом.