[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Співпраця ПокровськогоМЦЗ Донецької області з Покровсько-Ясинуватським об’єднаним міським військовим комісаріатом

31.12.2020 в 9:39

Одним із соціальних партнерів Покровського міського центру зайнятості є Покровський-Ясинуватський об’єднаний міський військовий комісаріат. Протягом року представники різних підрозділів відвідували семінари із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, інформаційні семінари для військовослужбовців та учасників АТО, семінари з орієнтацією на службу в ЗСУ. Спільно було проведено 15  заходів, на яких були присутні більш 150 осіб.

Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, тому з метою популяризації контрактної служби в Збройних Силах України, військовослужбовці розповідають про існуючі переваги. Під час спільних семінарів слухачі мають змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, рівнем заробітної платні, пільгами та правилами зарахування на контрактну службу.

Необхідно зауважити, що держава гарантує військовослужбовцям гідне матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів. Співпраця в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі.

print