Спеціалісти управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації  взяли участь в обласному семінарі

15.04.2021 в 15:30

15.04.2021 року спеціалісти управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації  взяли участь в обласному семінарі  в онлайн-режимі на платформі  Cisco Webex.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації були розглянуті наступні питання:

1. Надання адміністративних послуг соціального характеру в територіальних громадах.
  2. Питання експлуатації програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Протягом семінару обговорювались проблемні питання за участю спеціалістів управління та представників громади, які безпосередньо взаємодіють між собою через ПК «Соціальна громада».