Спеціалісти управління фінансів взяли участь у дводенному онлайн-тренінгу

06.08.2020 в 15:24

Спеціалісти управління фінансів Покровської райдержадміністрації взяли участь у дводенному онлайн-тренінгу з практичного застосування настанов посібника «Моделювання ефективної фінансової діяльності органів місцевого самоврядування ОТГ в умовах децентралізації».

Тренінг відбувся в режимі онлайн 3 та 5 серпня поточного року в рамках співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру у забезпеченні процесу впровадження адміністративно-територіальної та галузевих реформ на рівні громад, посилення місцевого кадрового потенціалу  за темою «Практичні засади підвищення ефективності розподілу та використання фінансових ресурсів в об’єднаних територіальних громадах з урахуванням гендерних підходів».