Сьогодні, в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови Колосова Володимира Павловича відбулось засідання комісії з розгляду заяв щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщенних осіб, які захищали незалежність, сувернітет та територіальну цілісність України.

27.08.2021 в 15:24

На порядку денному було розглянуто одне питання:

Про розгляд пакету документів та рішення про призначення або відмову в призначенні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до “Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання житла приміщення для внутрішньо переміщенних осіб, які захищали незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 Товпенець Олени Іванівни, внутрішньо переміщеної особи, учасника бойових дій. (Доповіла: Бєлянська Світлана Анатоліївна – спеціаліст відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю Добропільського підрозділу управління соціального захисту населення Покровської РДА.