Сьогодні, напередодні Дня працівника освіти, у школи мистецтв відбулись урочистості та святковий концерт.

29.09.2021 в 14:07

З професійним святом педагогів привітали: заступник голови Покровської районної ради Сергей Сажко, керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій ГРИГУЛЕЦЬ та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської міської ВЦА Людмила ПАНЧЕНКО, які подякували освітянам за сумлінну працю та побажали міцного здоров’я, успіхів в благородній справі виховання і навчання підростаючого покоління – майбутнього України.

Кращих працівників освітньої галузі Мар’їнської міської ВЦА за сумлінну працю в системі освіти, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти відзначено Почесними грамотами Міністерства освіти України, Донецької ОДА, Покровської районної ради, Марьинскої міської ВЦА та відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської міської ВЦА.

На завершення урочистої частини на освітян чекав святковий концерт, який підготували працівники та вихованці Школи мистецтв, будинку культури і центру дитячої та юнацької творчості.