11.08.2020 в 10:00

Щотижневий брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області відбудеться 11 серпня 2020 року о 13:00 годині в онлайн форматі з міркувань дотримання протиепідемічних заходів.

Для представників ЗМІ буде забезпечено  пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці Донецької облдержадміністрації та офіційному вебсайті Донецької ОДА.

Участь у  заході візьмуть заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко та директор департаменту з питань цивільного захисту,  мобілізаційної та оборонної роботи Ігор Бойко.

Просимо пройти акредитацію за телефоном 050 15 56 394, контактна особа – Олександр Качура.