[bvi]
  • Українська
  • English

Щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

08.08.2023 в 17:00

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР «Єднання», Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».
Кампанія передбачає щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.
Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня 2023 р. включно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.
Кращі історії про спільні проєкти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики.
Для включення до збірника історія успіху має відповідати таким критеріям: – участь у проєкті/ініціативі представників трьох секторів:
– органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства;
– початок і продовження проєкту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення;
– інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;
– проєкт/ініціатива має вимірювані результати.
У випадку виникнення додаткових запитань, ви можете звернутися до контактної особи – менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (v.kudelia@cedem.org.ua).

print