Щодо інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності»

10.11.2021 в 12:32

Міністерство цифрової трансформації України оголошує Місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 29.10.2021 № 1/06-6-12121 інформуємо щодо проведення масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта». Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Запрошуємо до участі у заходах у межах «Місяця цифрової грамотності» і проонуємо долучитися до активностей:

Щодо інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності»

Цифрограм — це можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Бета-версія Цифрограму пропонує дати відповідь на 90 запитань. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами. Щоб пройти тест перейдіть  за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram