Щоденна співпраця з роботодавцями

28.09.2021 в 9:59

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області щоденно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців міста та району щодо змісту послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості.

Значна увага приділяється можливості використання роботодавцями  електронних сервісів служби зайнятості. Демонструється, яким чином клієнти служби зайнятості можуть скоротити витрати часу для відвідування центру зайнятості, скориставшись електронними сервісами:

створити електронний кабінет роботодавця і подавати через нього необхідну звітність https://www.dcz.gov.ua/cabinet

дізнатися про актуальні вакансії у містах та районах області bit.ly/2T47LaR

переглянути відеорезюме шукачів роботи bit.ly/2zkKnyK

знайти на мапі паспортів підприємств, установ та організацій Донеччини їх місцезнаходження bit.ly/2Pr80KP

Служба зайнятості завжди пропонує роботодавцям партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг!