Що для мене є сім’я

08.07.2020 в 15:04

Родина – для кожного надзвичайно важлива! Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родина – поняття священне, її потрібно оберігати та шанувати!

8 липня до Дня родини фахівцем із соціальної роботи Покровського РЦСССДМ Вікторією Павленко проведено соціальне опитування серед родин, які мешкають на території Лисівської сільської ради на тему «Що для мене є сім’я», та створення спільного колажу.

Мета заходу: нагадати дітям і дорослим, що триматися разом, допомагати, шанувати одне одного, підставляти плече, дарувати усмішку, робити кожен день щасливішим — це не лише необхідність, а й поклик серця. Дуже важливо, що сім’я була разом і відчувала підтримку одне одного.

Фахівець привітала всіх зі святом і побажала щоб у кожній родині завжди панувала любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!