Шановні жителі району !

24.08.2020 в 7:34

Від імені  райдержадміністрації, районної ради

щиро  вітаємо вас з державним святом –  Днем незалежності України !

День незалежності навіки увійшов в історію молодої держави, започаткував  нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окрилює усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

Від усієї душі зичимо вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої  долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.