Шановні ветерани, працівники тилу і діти війни!

28.10.2020 в 7:00

Від щирого серця вітаємо вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!                                                                            Пройшло чимало років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. Історія людства ще не знала такого кривавого та жорстокого режиму, як гітлерівський фашизм. Ми пишаємося нашими ветеранами, їх подвигами заради свободи, заради рідної Вітчизни, заради мирного життя на землі. У цей день ми згадуємо тих, хто своїми подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом.Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця бажаємо вам довгих років активного життя, затишку в родинах, добробуту та наснаги!

райдержадміністрація  районна рада