Сергей Сажко прийняв участь у відкритті «Осіннього кубку Курахівської територіальної громади з футболу 2021» у місті Курахове.

15.11.2021 в 17:59
Шість колективів, всіх вікових категорій, змагалися за звання “Переможця Кубку”.
На урочисте відкриття завітали зірка Українського футболу Андрій Воробєй, Курахівський міський голова Роман Падун, заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко та ветерани місцевих команд.
Побажали спортсменам здоров’я та перемог.
Змагання відбудуться без глядачів через дотримання карантинних норм, але гра обіцяє бути цікавішою.
За підсумками запеклої боротьби переможцем «Осіннього кубку Курахівської територіальної громади з футболу 2021» стала Команда Курахове, друге місце посіла команда з м.Мар’їнки, а третє – команда із м. Гірник.
Призерів нагородили Подяками Курахівської міської ради та цінними подарунками