Семінар з питань організації ведення діловодства та архівного зберігання документів в територіальних громадах Покровського району.

07.10.2021 в 13:49

06 жовтня 2021 року на базі архівного відділу Покровської РДА за планом організаційних заходів Державного архіву Донецької області на 2021 рік відбувся семінар з питань організації ведення діловодства та архівного зберігання документів в територіальних громадах Покровського району. Семінар проходив під головуванням директора Державного архіву Донецкої області Ірини Шишолік та заступника директора – начальника відділу формування Національного архівного фонду та діловодства – Каріною Нвіковою.

Семінар проводився з представниками Покровської районної державної адміністрації та підпорядкованими підрозділами,  а також представниками від кожної територіальної громади з таких проблемних питань, як складання номенклатури справ, формування та зберігання документів у діловодстві.