Селекторна нарада з обласним штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо введення «красної зони»

20.10.2021 в 13:04

18 жовтня 2021 року під головуванням начальника управління — начальника відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської райдержадміністрації Макарової Світлани Гарибальдівни та за участю виконуючого обов’язки начальника відділу з питань цивільного захисту , мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Мальцева Григорія Михайловича відбулась селекторна нарада з обласним штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо введення «красної зони» на території Донецької області та організації вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.