Розпочато реалізацію проєкту, спрямованого на підвищення рівня довіри між поліцією та мешканцями громад Покровського району Донецької області.

08.09.2021 в 13:13

З вересня місяця ГО “Добропільський центр молоді “Добро” у співпраці з Покровським районним управлінням поліції, Виконавчим комітетом Покровської міської Ради, Покровської районної державної адміністації, ГО «Твори Добропілля» та ГО «Портал «Пошук» розпочали реалізацію проєкту “Створення Діалогової платформи на базі Покровського РУП з доступом людей з інвалідністю”. Його метою є покращення комунікації та популяризації інноваційних альтернативних методів вирішення групових конфліктів, що втілюються поліцією у партнерстві з населенням, та покращення надання безпекових послуг мешканцям Покровського району.

Проєктом передбачається, що на базі Покровського районного управління поліції буде створено:
– Діалогову платформу для проведення навчальних, інформаційних та діалогових заходів за участі мешканців громад району, поліцейських районного управління та відділів,
– дружній до людини простір для прийому громадян з доступом людей з інвалідністю, що буде сприяти покращенню надання поліцейських послуг мешканцям Покровського району.
Під час проєкту, крім облаштування діалогового простору, буде проведено серію тренінгових навчань щодо діалогового підходу та неконфліктної комунікації. Заняття з цих тем покликані на підвищення обізнаності стосовно інструментів альтернативного вирішення конфліктів як серед працівників поліції, так і представників Покровської громади.
Зацікавлені мешканці громад Покровського району 19-20 вересня можуть долучитися до першого заходу проєкту, а саме “Школи громадської активності: безпекові ініціативи з урахуванням потреб вразливих груп”, заповниши аплікаційну форму за посиланням:https://goo.su/7CLY

За наступними анонсами проєктних заходів можна буде ознайомитись на сторінках партнерів проєкту у соціальній мережі Facebook.
Проєкт реалізується ГО «Добропільський центр молоді “Добро” у співпраці з Покровським районним управлінням поліції, Покровської міської Ради, Покровської РДА, ГО «Твори Добропілля» та ГО «Портал «Пошук». За підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.»