Робоча зустріч з представниками Покровського відділу пробації

20.01.2022 в 9:48

19 січня фахівці Покровського Міського центру зайнятості та Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області провели онлайн захід для клієнтів пробації з використанням платформи ZOOM.

З метою формування мотивації до праці та здійснення профорієнтаційної роботи фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько провела інформаційну бесіду та презентувала послуги служби зайнятості, а також новий зручний, корисний та безкоштовний додаток «Онлайн помічник з питань зайнятості», який був розроблений фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.

Також підопічні пробації дізнались про особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці. Особлива увага була приділена можливості отримання професій в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.