Робоча зустріч з представниками Благодійної організації

11.10.2023 в 22:17

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

11 жовтня 2023 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із своїм заступником Олександром Фоменком та начальником управління з питань розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Аллою Павлічєвою провели робочу зустріч з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд допомоги євангельсько-реформаторської церкви Швейцарії» та її партнерами. Ознайомились з діяльністю організації. Обговорили проблемні питання у районі, пов’язані з водопостачанням та водовідведенням та потребами територіальних громад району щодо відповідного обладнання. Сторони розглянули питання щодо забезпечення в першу чергу Курахівської і Селидівської територіальних громад обладнанням та відновлення водонапірної вежі в Удачненській територіальній громаді. Забезпечення всіх громад району бутильованою питною водою та гігієнічними наборами.

Володимир ЗАМОТАЄВ зазначив, що в умовах нестабільного електропостачання генератори забезпечать безперебійну роботу насосних станцій, сприятимуть стабільному водопостачанню. Керівник району подякував представникам Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд допомоги євангельсько-реформаторської церкви Швейцарії» за запропоновану гуманітарну допомогу мешканцям Покровського району.