[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Робоча зустріч із представниками Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки

06.10.2021 в 13:59

Покровський міський центр зайнятості Донецької області разом із представниками Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також військових частин, продовжує співпрацю щодо організації підбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

4 жовтня на семінар із загальних питань зайнятості населення завітали військовослужбовці 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Ця бригада захищала державний суверенітет та територіальну цілісність України від самого початку бойових дій на сході України. Військові підрозділи бригади брали участь у найзапекліших боях під Іловайськом, у Донецькому аеропорту та с. Піски, шахті Бутівці. Присутні мали змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, умовами відбору на службу за контрактом та вимогами щодо прийому на військову службу осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Також було надано інформацію щодо грошового забезпечення військовослужбовців, яке залежить відповідно від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби.

Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, тому з метою популяризації контрактної служби в Збройних Силах України, військовослужбовці розповідають про існуючі переваги.

Співпраця в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі.

print