[bvi]
  • Українська
  • English

Робоча зустріч із представниками об’єднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки

07.04.2021 в 9:00

Покровський міський центр зайнятості разом із об’єднаним міським територіальним центром комплектації та соціальної підтримки продовжує співпрацю щодо організації підбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

На семінарах із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, інформаційних семінарах для військовослужбовців та учасників АТО, семінарах з орієнтацією на службу в ЗСУ безробітні особи можуть дізнатися про  умови відбору на службу, вимоги щодо прийому на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Також надається інформація щодо грошового забезпечення військовослужбовців, яке залежить відповідно від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби, про створення нових військових частин, які потребують укомплектування військовослужбовцями тощо.

Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, тому з

метою популяризації контрактної служби в Збройних Силах України, військовослужбовці розповідають про існуючі переваги.

Під час спільних семінарів слухачі мають змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, рівнем заробітної платні, пільгами та правилами зарахування на контрактну службу.

Співпраця в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі.

print