Робоча поїздка в.о. голови Покровської райдержадміністрації Володимира КОЛОСОВА

21.01.2022 в 14:17

21.01.2022 відбулась робоча поїздка в.о. голови Покровської райдержадміністрації Володимира КОЛОСОВА, з метою інспектування ходу проведення ремонтних робіт Петрівського НВК Селидівської міської ради. Реконструкція навчального закладу відбувається в рамках Програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”, яке розпочалось в квітні 2020 року, наразі будівельні роботи завершено, тривають монтаж технологічного обладнання, меблів, пусконалагоджувальні роботи. Володимир Колосов разом з начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Гетьманською Вікторією Едуардівною, представниками Селидівської міської ради, підрядною організацією ВППП “Колоксай” оглянули стан будівельної готовності та зробили певні зауваження в процесі введення об’єкту до експлуатації.