Робоча нарада спеціалістів Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї

17.03.2020 в 16:32

17 березня відбулася робоча нарада спеціалістів Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Василенка Костянтина, начальника відділу Житник Марини та Покровського міськрайонного відділу філії Державна установа «Центр пробації» в Донецькій області в особі старшого інспектора Литвинової Кристини та фахівця із соціальної роботи з суб’єктами пробації Здебської Олени. Метою заходу стало обмін інформацією щодо проведення соціальної роботи та профілактики бродяжництва серед неповнолітніх, які перебувають на обліку в Центрі «Пробації».

В результаті обміну інформацією обговорювалися проблемні питання та знайдені шляхи їх вирішення.