Робоча нарада щодо стану забезпечення протиепідемічних заходів на території Покровського району

01.11.2021 в 22:08

Сьогодні 01 листопада в залі засідань Покровської РДА під головуванням Андрія Бондаренка відбулася робоча нарада щодо стану забезпечення протиепідемічних заходів на території Покровського району , активізації інформування населення про необхідність щеплення та  контролю  за дотриманням карантинних обмежень на території Покровського району.

У нараді прийняли участь заступники голови РДА, керівники  виконкому Покровської міської ради, представники Держпродспоживслужби,  начальник Покровського РУП ГУНП в Донецькій області Юрій Кондрацький.

Голова Покровської РДА Андрій Бондаренко зазначив, що налагоджено тісний взаємозв’язок між усіма службами Покровського району щодо обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Організація роботи щодо контролю за дотриманням карантинних обмежень тримається на особливому контролі голови районної державної адміністрації. Робота в даному напрямку триває.