Робоча нарада щодо реалізації інвестиційного проекту «Капітальний ремонт будівлі Новоекономічної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області»

27.10.2020 в 17:09

27 жовтня 2020 року в Новоекономічній загальноосвітній школі відбулася робоча нарада щодо реалізації інвестиційного проекту за кошти ДФРР «Капітальний ремонт будівлі Новоекономічної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області».

В нараді взяли участь голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков, директор школи Балашов В., генеральний директор підрядної організації ТОВ «Автоінтерстрой» Селезньов К., представник субпідрядної організації ТОВ «Вуглепромсоюз» Серебряков А., головний інженер проекту Климова О., ФОП Зайцев І., який здійснює технагляд.

В ході наради були обговорені питання обсягів роботи, строків виконання робіт, облаштування території, тощо.