[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-вересень 2021 року

11.10.2021 в 12:16

8 жовтня директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-вересня 2021 року».

«Протягом звітного періоду на обліку в нашому центрі перебувало 1683 особи, з яких 145 осіб мають додаткові гарантії при працевлаштування», – розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

За рахунок служби зайнятості здійснюється підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями:  «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «токар», «слюсар» та інші професії, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання скористались 227 осіб, з яких 2 осіб є учасниками АТО та 9 – внутрішньо переміщені особи.

Станом на 1 жовтня на обліку перебувало 399 осіб. Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних, з початку року 1011 осіб знайшли роботу за допомогою нашого центру зайнятості, а 145 працевлаштовано за квотою.

Безробітні особи залучаються до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру. За звітний період до громадських робіт, які під час карантину 100 відсотково фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 187 осіб.

Також, під час заходу було проінформовано про те , що мешканці Покровського району, які мають професійну-технічну чи вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітний, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

Роботодавців проінформували щодо впровадженої за підтримки Державної служби зайнятості Дуальної форми здобуття освіти – яка передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, як правило, на основі договору у співвідношенні 30 на 70 відсотків.

З метою надання комплексу профорієнтаційних послуг для учнівської молоді фахівці центру зайнятості провели 2 виїзні заходи до об’єднаних територіальних громад з використанням мобільного центру зайнятості. 

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як наслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

print