Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-серпень 2021 року

09.09.2021 в 15:00

8 вересня директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-серпня 2021 року».

«Протягом звітного періоду на обліку в нашому центрі перебувало 1558 осіб. Станом на 1 вересня кількість зареєстрованих безробітних складала 396 осіб, з них 106 мають додаткові гарантії при працевлаштуванні», – розпочала директор Покровського МЦЗ Тетяна Радченко.

З початку року 875 безробітних знайшли роботу за допомогою Покровського центру зайнятості, та 132 особи працевлаштовано за квотою. Особлива увага приділяється працевлаштуванню інвалідів. З початку року працевлаштовано 34 інваліда, та станом на 1 вересня на обліку перебували 32 особи з інвалідністю.

За рахунок служби зайнятості здійснюється підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за робітничими професіями. Послугою  профнавчання з початку року скористались 136 осіб, з яких 2 особи є учасником АТО та 8 – внутрішньо переміщені особи.

Безробітні залучаються до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру. За звітний період до громадських робіт, які під час карантину 100відсотково фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 165 осіб.

Також, Тетяна Миколаївна зауважила, що мешканці Покровського району, які мають професійну-технічну чи вищу освіту, та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер на підвищення свого професійного рівня.

Ваучер на навчання – це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язково державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за робітничими професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні в навчальних закладах.