[bvi]
  • Українська
  • English

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-лютий 2021 року

04.03.2021 в 16:40

3 березня 2021 року директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-березня 2021 року».

Протягом  2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 806 осіб, з яких 128  – мають додаткові гарантії при працевлаштуванні. Станом на 1 березня кількість зареєстрованих безробітних складала  532 особи.

«Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних. З початку року  за допомогою нашого центру знайшли роботу 233 особи, з яких 36 працевлаштовано за квотою», – розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

На початок березня зареєстровано більше 40 вакансій. Підприємства нашого міста потребують фахівців різної сфери: продавців, водіїв, механіків, юрисконсультів, бухгалтерів, касирів, економістів, інженерів, психологів, кухарів, працівників гірництва та харчової промисловості.

За рахунок служби зайнятості може здійснюватись підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та за іншими професіями, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання вже скористались 58 осіб, з яких 1 особа має статус учасника АТО та 3 – внутрішньо переміщені особи, в тому числі особи, які проходили стажування на підприємствах.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є оплачувані громадські роботи та роботи тимчасового характеру. За 2021 рік до громадських робіт, які під час карантину на 100% фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 94 особи.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як наслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

print