Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-листопад 2021 року

10.12.2021 в 13:37

10 грудня 2021 року заступниця директора Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Наталя Воробйова провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-листопада 2021 року».

Протягом  2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 1878 осіб. Станом на 1 грудня кількість зареєстрованих безробітних складала  295 осіб.

«Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних. З початку року  за допомогою нашого центру знайшли роботу 1283 особи, з яких 45 працевлаштованих інвалідів, та 190 особи мають додаткові гарантії у працевлаштуванні», – розпочала заступниця директора Покровського міського центру зайнятості Наталя Воробйова.

За рахунок служби зайнятості може здійснюватись підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та за іншими професіями, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання вже скористались 242 особи, з яких 2 особи має статус учасника АТО та 9 – внутрішньо переміщені особи, в тому числі особи, які проходили стажування на підприємствах.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є оплачувані громадські роботи та роботи тимчасового характеру. За 2021 рік до громадських робіт, які під час карантину на 100% фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 184 особи.

Також, під час заходу було проінформовано про те , що з першого грудня підвищився розмір мінімальної заробітної плати до 6500 грн. Прожитковий мінімум для працездатних осіб, тепер становить 2481 грн. Разом з тим збільшився розмір максимальної допомоги по безробіттю, він став 9924 грн. Також збільшилась і вартість ваучера для навчання – 24810 грн.