Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-березень 2021 року

09.04.2021 в 10:20

7 квітня 2021 року директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-квітня 2021 року».

«Головним пріоритетом нашої служби є працевлаштування безробітних. З початку року  за допомогою нашого центру знайшли роботу 386 осіб, з яких 36 працевлаштовано за квотою»- розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

Протягом  2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 922 особи, з яких 123  – мають додаткові гарантії при працевлаштуванні. Станом на 1 квітня кількість зареєстрованих безробітних складала  462 особи.

За рахунок служби зайнятості може здійснюватись підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та за іншими професіями, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання вже скористались 74 особи, з яких 1 особа має статус учасника АТО та 3 – внутрішньо переміщені особи, в тому числі ті, які проходили стажування на підприємствах.

Також безробітні залучаються до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру. За І квартал 2021 року до громадських робіт, які під час карантину 100відсотково фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 131 особу.

З метою прискорення працевлаштування незайнятого населення, задоволення потреб роботодавців у робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо можливостей державної служби зайнятості з 19 по 23 квітня у дистанційному Форматі заплановано проведення загальнообласного широкомасштабного заходу ІВідкриваємо  нові горизонти разом». Покровський міський центр зайнятості 20 квітня стане учасником веб-конференції з онлайн-трансляцією на офіційній сторінці Донецької служби зайнятості у Factbook. Учасниками заходу стануть представники містоутворюючих підприємств, безробітні та зацікавлені особи, які мають намір знайти роботу.

«Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього заходу, і фахівці нашого центру радо допоможуть вам у пошуку роботи та підборі кваліфікованих кадрів»,- підсумувала Тетяна Миколаївна.