Публічний звіт голови Покровської райдержадміністрації

12.02.2019 в 17:09

12 лютого 2019 року за адресою: пл. Шибанкова, 11, приміщення зали засідань Покровської райдержадміністрації 4 поверху, відбувся публічний звіт голови Покровської райдержадміністрації.
В ході заходу голова Покровської райдержадміністрації публічно відзвітував перед представниками громадськості району та ЗМІ про виконання економічних показників та основні досягнення району у 2018 році в галузях освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, житлово-комунального господарства, екології та інше. Виступ супроводжувався слайд-презентацією.
Наприкінці виступу Анатолій Шишко висловив вдячність Президенту України Петру Порошенко та голові Донецької облдержадміністрації Олександру Куцю за підтримку сільських територій. Подякував громадським організаціям за активну громадянську позицію та за те, що не стоять осторонь життя району, постійно приймають участь у конкурсах проектів з модернізації інфраструктури району. Представникам ЗМІ – за об’єктивне і достовірне висвітлення подій.