Призначення на посаду першого заступника голови райдержадміністрації Володимира КОЛОСОВА

16.09.2022 в 19:00

Сьогодні 16 вересня 2022 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ, разом з керівником апарату райдержадміністрації Світланою РОГОЗОЮ та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації привітали Володимира КОЛОСОВА з призначенням на посаду першого заступника голови райдержадміністрації. Очільник району підкреслив, що ті напрямки діяльності, якими опікувався Володимир Павлович, будучи заступником голови, завжди виконувались добре, бо він справжній професіонал своєї справи, відповідальний керівник, який вміє організувати роботу. Всі колеги побажали йому успіхів в роботі в одній згуртованій команді, в якій всі працюють не один рік. Володимир Павлович, в свою чергу подякував за вітання та запевнив, що буде продовжувати працювати на благо району, докладаючи максимум зусиль в роботі, з вірою в Збройні Сили України, заради нашої перемоги!