Привітання від голови Покровської районної адміністрації з Днем Національної поліції України.

07.07.2021 в 8:33

06 липня голова Покровської районної державної адміністрації Андрій Бондаренко разом з першим заступником Сергієм Новіковим та головою районної ради Юрієм Ключкою привітали офіцерів з їхнім професійним святом-Днем поліції України.
Голова Покровської РДА в привітальному слові розповів про те, що це свято близьке для нього.
« Більше 10 років я відслужив в поліції, тому розумію наскільки ваша праця небезпечна, але при цьому необхідна. Дуже важливо розуміти, що існують не тільки норми законодавства, а ще і норми моралі»,- сказав Андрій Бондаренко.
За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України офіцерам були вручені грамоти від районної державної адміністрації та Покровської районної ради. Голова РДА Андрій Бондаренко наголосив, що в розпорядження відділу поліції будуть передані два автомобілі, а також за численними проханнями зроблять ремонт у спортивній залі .