[bvi]
  • Українська
  • English

Привітання Голови Покровської РВА Андрія БОНДАРЕНКА знагоди 26-ї річниці Конституції України

28.06.2022 в 14:31

Шановні земляки!

Сьогодні 26 річниця з дня прийняття основного закону України-Конституції. Кожен громадян відчуває значимість та важливість цього свята, тому вже дев’ятий рік поспіль Україна боронить свої права на свободу, рівність, демократію та територіальну цілісність. Ці засади були записані в нашій Конституції ще 26 років тому і залишаються незмінними досі.

Мета Основного закону – захищати український народ та українську державність. Чотири місяці повномасштабної війни росії проти України продемонстрували всьому світу єдність, незламність, вірність та силу українського народу у його відчайдушній боротьбі.

Сьогодні кожен з нас по-своєму боронить суверенітет країни – військові та добровольці, правоохоронці та рятувальники, вчителі та медики, волонтери та всі небайдужі громадяни.

Я хочу щоб наступний День Конституції України всі ми українці безтурботно, повною мірою, з гордістю відсвяткували це важливе державне свято в мирній обстановці, насолоджувались життям і були впевнені, що наша Держава могутня, незламна, квітуча, розвинута, яскрава і перш за все незалежна, в якій в повній мірі дотримуються Конституції України, дотримуються прав та свобод громадян і в цей день ми завжди будемо пам’ятати тих, завдяки кому це стало можливо. І тому сьогодні я висловлюю подяку всім, хто бере участь у цій жахливій війні, всім хто допомагає нашим бійцям, всім небайдужим, які прискорюють той самий день- День нашої перемоги!

Бажаю всім міцного здоров’я, незламного козацького духу та хай янгел-охоронець оберігає вас!

Слава Україні!

З повагою, голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО

 

print