[bvi]
  • Українська
  • English

Проведено засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації

23.10.2019 в 11:07

23 жовтня в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На початку засідання  присутнім було представлено т.в.о. начальника Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, полковника поліції Коломійця Олександра Володимировича.

На розширеній апаратній нараді присутні заслухали питання про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та про стан пожеж та причин їх виникнення на території Покровського району в осінньо-зимовий період            2018-2019 років. В ході колегії  райдержадміністрації розглянули питання про виконання бюджету району за 9 місяців 2019 року та про стан профілактичної роботи з дітьми, направленої на попередження злочинності, правопорушень, інших негативних явищ серед дітей.

print