Проведено профілактичний рейд “Сім’я” та “Діти вулиці”

12.12.2019 в 11:02

З метою соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах,  надання їм необхідної допомоги, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, працівники служби у справах дітей Покровської райдержадміністрацції спільно з  інспекторами ювенальної превенції Покровського відділу поліції,  сьогодні, 12 грудня, провели профілактичні рейд  «Сім’я», «Діти вулиці» по території Миколаївської сільської ради.

Під час рейду  відвідані 5 сімей, в яких виховується 7 дітей.

Головним спеціалістом служби у справах дітей Васильчук Т.В.  проведено відповідну профілактичну роботу з батьками дітей, щодо створення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей та належного виконання батьківських обов’язків.

За підсумками рейду службою  у справах дітей ініційовано питання щодо притягнення  до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов`язків з виховання дітей, відповідно до частини 1 статті 184 КУпАП 4 осіб.