Проведення конкурсу знавців рідного краю “Люби та знай свій рідний край”

11.09.2019 в 13:05

Шановні читачі та мешканці Покровського району!

13 вересня 2019 року о 10-00 годині  Покровська центральна районна бібліотека  запрошує на  конкурс знавців рідного краю «Люби та знай свій рідний край». У ньому можуть брати участь діти і підлітки віком від 6 до 18 років.

Мета конкурсу – привернути увагу молоді Покровського району до дослідження та вивчення історії своєї Батьківщини. Відчуття рідної землі починається саме з рідного краю, свого села, вулиці, своєї домівки. Вони передаються з покоління в покоління, мелодією народної пісні, поетикою рідної мови. Кожний куточок рідної землі має свою унікальну  історію. Історичне краєзнавство – невід’ємна складова нашої духовності.

Вас чекають: різноманітні конкурси, медіа презентації, зустрічі з цікавими людьми, розкриття таємниць «чорної скрині» та багато іншого.

Переможців та учасників очікують цікаві  нагороди та подарунки.

Чекаємо усіх бажаючих за адресою : м. Покровськ, вул. Центральна, 121.