30.06.2021 в 11:22

Повідомляємо, що ПРООН продовжено грантовий  конкурс для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей у межах діяльності Компоненту  «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади». Грантовий конкурс організовано Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за технічної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» за фінансування Європейського союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Кінцевий термін подання заявок до 11липня 2021 року за наступними напрямами:

За напрямом № 2 «Добре врядування. Заохочення участі мешканців громад і сприяння відкритості та підзвітності органів місцевої влади».

За напрямом № 3 «Надання консультаційних послуг мешканцям громад та внутрішньо переміщеним особам».

Більш детально про умови конкурсу: http://www.vzplus-grant.org.ua