[bvi]
  • Українська
  • English

Профорієнтаційний урок «Моя майбутня професія»

15.09.2020 в 11:50

14 вересня фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели профорієнтаційний урок «Моя майбутня професія» для учнів

8-9 класів Гришинського НВК (с. Гришине Покровського району).

Мета – формування у учнівської молоді відповідального відношення до професійного самовизначення з урахуванням власних побажань, можливостей та потреб ринку праці.

Старшокласники розглянули критерії та формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба», ознайомились з актуальним «Барометром професій», дискутували щодо престижу робітничих професій та знайшли відповідь на питання «Чому професійне визначення життєво важливе для кожної людини?».

Профдіагностичне тестування на виявлення провідної сфери діяльності  дозволило юнакам визначити свої професійні здібності і схильності та зіставити їх з вимогами сучасного ринку праці. Фахівці центру зайнятості підтримали майбутніх випускників в їх бажанні жити та працювати в Україні.

Наприкінці заходу старшокласникам розповіли про платформу профорієнтації та розвитку кар’єри: «Моя професія: консультаційна мережа», допомогли завантажити корисний онлайн додаток від служби зайнятості «Центр професійної орієнтації», продемонстрували переваги роботи з «Атласом професій з доповненою реальністю».

Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть учням сільських шкіл зорієнтуватися у великому світі різноманітних професій та не помилитися під час обрання кар’єрного шляху.

Педагогічному колективу Гришинського НВК дякуємо за співпрацю та чекаємо на нові профорієнтаційні зустрічі!

print