[bvi]
  • Українська
  • English

Профілактичні заходи щодо запобігання захворювання на COVID-19 та поширення коронавірусної інфекції на території Покровського району.

02.04.2020 в 8:52

З метою запобігання захворювання на COVID-19 та поширення коронавірусної інфекції на території Покровського району спеціалістами Покровського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено низку заходів.

Проведено роз’яснювальну роботу щодо методів профілактики та запобігання захворювання на коронавірус з 83 сім’ями (в яких виховується 93 дитини) із них сім’ї що опинились у складних життєвих обставинах та знаходяться під соціальним супроводом спеціалістів Центру, також 5 прийомних сімей та 1 Дитячий будинок сімейного типу.

З моменту введення карантину проведено інформаційну роботу серед мешканців Покровського району за наступними темами: «Дотримання правил безпеки під час карантину», «Захворювання, що передаються повітряно-крапельним шляхом», «Найцінніше в житті – це здоров’я», «Запобігання захворювання на коронавірус». Охоплено 27 сімей та 20 осіб.

Сприяння в допомозі місцевих меценатів Лисівської с/р в забезпеченні засобів гігієни: дезінфікуючих  засобів для оселі, господарського мила. Допомогу отримало 3 сім’ї з числа багатодітної родини яка опинилась у складних життєвих обставинах; опікунської сім’ї, в якій виховується дитина сирота та багатодітної родини з числа ВПО. Проведено бесіди щодо дотримання санітарно гігієнічних умов у оселі, в рамках профілактики захворювання на COVID-19.

print