Про внесення змін до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» доступного іпотечного кредитування громадян України»

18.10.2022 в 14:30

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1084 внесено зміни до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» доступного іпотечного кредитування громадян України», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 № 856.

Зазначеними змінами визначено особливості іпотечного кредитування з урахуванням військових ризиків, передбачено механізм проведення кредитором перевірки приналежності громадян до категорій, що мають право на доступне іпотечне кредитування, обміну інформаціею між Укрфінжитлом та Мінцифри тощо.