Про прийдешній опалювальний сезон в Покровському районі та організацію евакуації говорив з керівниками територіальних громад на нараді Андрій БОНДАРЕНКО – голова Покровської військової РДА

30.07.2022 в 11:44

Евакуація триває з найпершого дня повномасштабного російського вторгнення, і станом на зараз значна кількість людей вже покинула не тільки Покровський район, а й область. Однак на нас чекає опалювальний сезон без газу, а це означає що треба шукати

альтернативні шляхи обігріву: твердим паливом та електрикою. Але навіть їх наявність не забезпечить мешканцям багатоповерхівок умов проживання, які можна назвати хоча б словом “нормальні”, про “комфортні умови” взагалі не йдеться.
Тому маємо активізувати процес евакуації людей, щоб зберігати не тільки життя, а й здоров‘я людей.
Переселенців організовано готові приймати в усіх областях України, найбільше можливостей для цього мають Кропивницька, Житомирська, Рівненська, Волинська та Тернопільська області. Керівники територіальних громад внесли свої пропозиції стосовно ситуації з опаленням та продовжують закликати мешканців евакуюватися.
Залишатися на Донеччині — небезпечно! Всі, хто не задіяний у роботі критичної інфраструктури, повинні покинути область.

Евакуація рятує життя!