Про оперативну ситуацію в Покровському районі повідомив голова Покровської районної військової адміністрації Донецької області Андрій БОНДАРЕНКО.

16.03.2022 в 10:15

Ситуація в Покровському районі залишається стабільною, контрольованою.Є загострення на лінії розмежування: Мар’їнська міська ВЦА, Авдіївська міська ВЦА та Очеретинська селищна ВЦА. В наслідок ворожих обстрілів є пошкодження житлових будинків та невелика кількість постраждалих. 14 березня 2022 року було пошкоджено будинок Мар’їнської ВЦА та будинок культури. Ситуація контрольована, привидів для занепокоєння не має. Всі служби для підтримки життєдіяльності працюють в штатному режимі та готові надавати допомогу як переселенцям, так і просто нужденним, які опинились в складних життєвих обставинах.