[bvi]
  • Українська
  • English

Понад 25 тисяч родин зі світлом: ДТЕК продовжує відновлювати електропостачання на Донеччині

04.05.2022 в 12:07

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули світло в домівки понад 25 тисяч родин на Донеччині. За добу енергетики змогли повністю чи частково відремонтувати обладнання та лінії у 22 населених пунктах області, постраждалих через бойові дії. Компанія продовжує відновлювати світло в регіоні одразу, щойно це стає можливим.

Протягом 3 травня аварійно-ремонтні бригади на Донеччині відновили електропостачання 22 населених пунктів Донецької області. В результаті відновлювальних робіт знову зі світлом – 25 394 родини у Бахмутському, Краматорському районах, а найбільше – у Покровському районі.

Активні бойові дії в області продовжуються, через що регулярно пошкоджується енергообладнання та лінії. Поки що без електроживлення залишається 241 населений пункт Донецької області. Найбільш складними напрямками лишаються Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Великоновосілківський. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти ліній.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 70 добу та роблять все можливе, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, постраждалих через бойові дії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

ДОВІДКА

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов’язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов’язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31, 9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

print